Socrates LINGUA 1 projektas

EUROPOS IŠTEKLIŲ IR KALBŲ CENTRŲ TINKLAS
http://www.elancenet.org
 

2004 m. gruodžio mėn. baigėsi projektas Elancenet - Europos išteklių ir kalbų centrų tinklas. Tai Europos Sąjungos Socrates Lingua 1 projektas, populiarinantis kalbų mokymąsi, kuriame ypač didelis dėmesys skiriamas rečiau vartojamų bei mokomų kalbų populiarinimui bei mokymuisi. Projektą koordinavo EuroEd Foundation - institucija esanti Rumunijoje, Jasų mieste. Projekto partnerės - Airija, Belgija, Graikija, Italija, Lietuva, Norvegija bei Rumunija. Kitos Europos šalys galėjo užsisakyti šio tinklo paslaugas.

Pasiekti projekto tikslai

Projekto dalyvės sukūrė internetinį portalą, kuriame patalpinta informacija apie su užsienio kalbų mokymusi susijusias paslaugas, kursus, išteklius, finansavimo galimybes bei renginius. Ši informacija prieinama visiems besimokantiems kalbų, tame tarpe ir tiems, kurie turi specialiųjų poreikių, tiek šalyse dalyvavusiose projekte, tiek ir kitur.

Pasinaudoję paieškos mechanizmais, žmonės, norintys mokytis kalbų, susiras kalbų mokymo paslaugas teikiančias institucijas, užsiregistravusias mūsų portale, sužinos apie jų siūlomus kursus, išteklius, renginius, galimybes pasinaudoti lengvatomis ar finansine parama.

Kiekvienas besidomintis mažiau paplitusiomis kalbomis skyrelyje "Pajusk skonį..." atras įdomių žinių, supažindinančių su mūsų šalių kalbomis ir kultūra.

Portale yra specialus skyrius skirtas lingvistinių paslaugų kokybei vertinti. Jis skirtas tiek mokantiems, tiek besimokantiems kalbų. Tie, kurie domisi kalbomis, jų dabartimi ir ateitimi, ir mielai diskutuoja įvairiomis temomis, kviečiami apsilankyti Elancenet FORUME.

Norint registruotis eLacnenet portale kaip kursų ir resursų paslaugų teikėjas, jūs turite apsilankyti svetainėje www.elancenet.orgir paspausti PRISIJUNGTI [LOGIN] mygtuką. Dabar jums reikia pasirinkti, ar jūs esate kursų ar resursų teikėjas. Jei jūsų institucija teikia abi šias paslaugas, tai prašome registruotis į kiekvieną atskirai. Po to kai užpildysite ir išsiusite prašymą, jūs gausite žinute elektroniniu paštu su jūsų vardu ir prisijungimo slaptažodžiu.

Dabar jūsų institucija yra registruotas paslaugų teikėjas. Toliau jūs turite užpildyti Teikėjo aprašą [Profile] (jis susideda iš 3 atskirų klausimynų su tikslia informacija apie jūsų instituciją) tam, kad būtumėte matomi portale.Šių trijų klausimynų užpildymas suteiks jums teisę pasinaudoti visomis portalo funkcijomis.

Šiuo tikslu jūs turite apsilankyti svetainėje www.elancenet.orgir paspausti PRISIJUNGTI [LOGIN] mygtuką. Tuomet užrašyti vartotojo vardą ir gautą slaptažodį bei paspausti mygtuką EITI [GO].

A. Pirma dalis - Pagrindinė Informacija - Redaguoti-Ištrinti [ Edit-Delete]tai bendriausia informacija apie jūsų instituciją (t.y….), kurią jūs jau pildėte, kai kreipėtės dėl registravimo.

B. Antra dalis - Detali Informacija - Redaguoti-Ištrinti [ Edit-Delete] yra detalus jūsų institucijos aprašas.

C. Trečia dalis - Kursai - Papildyti-Redaguoti-Ištrinti [Add-Edit-Delete] (tik kursų tiekėjams) , kur jūs turite galimybę nusiusti informaciją apie jūsų institucijos organizuojamus kursus. (Šio portalo pagrindinis tikslas, pasinaudojus paieškos mechanizmais, suteikti informaciją studentams, besidomintiems užsienio kalbų mokymusi).

Jums nėra būtina iš karto atsiusti visą institucijos aprašą. Jūs galite pasinaudoti paskyra ir keisti informaciją tiek kartų, kiek jums reikia. Bet yra geriausia, jei jūs užpildysite visą aprašą kaip galima greičiau po to, kai tapsite nariu ir visą laiką atnaujinsinte ją besidomintiems studentams.

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House