Anglų kalbos kursai
(spausti ant kursų pavadinimų)


Bendrinė anglų k. suaugusiesiems
Bendrinė anglų k. 8 - 13m. vaikams
Bendrinė anglų k. 13 - 18m. paaugliams
Šeštadieninė vaikų mokyklėlė
Verslo dalykinė anglų kalba
Specializuota anglų kalba
Kalbėjimo įgūdžių tobulinimo kursas
Tarimo tobulinimo kursas
Rašymo tobulinimo kursas
Academic writing
Individualus mokymas
Mokymas įstaigose
Internetinis anglu k. mokymas
Playway to English 3-6 metų vaikams darželiuose
Savarankiškų studijų centras
Anglų k. studijos užsienyje
Ruošimas anglų k. brandos egzaminui
Ruošimas FCE egzaminui
Ruošimas CAE egzaminui
Ruošimas CPE egzaminui
Ruošimas BEC egzaminui
Ruošimas IELTS egzaminui
Ruošimas TOEFL egzaminui
Ruošimas SAT egzaminui
Ruošimas GMAT egzaminui
Ruošimas GRE egzaminui
Kalbų lygiai

Anglų kalba – tai galimybės ir pasitikėjimas savimi!

Tai germanų kalbų grupės kalba, pirmą kartą pavartota Ankstyvųjų Viduramžių Anglijoje, ilgainiui išplitusi tiek, jog tapo visuotine „lingua franca“ - kalba, vartojama susikalbėti tarp žmonių, kurių gimtosios kalbos yra skirtingos. O šiuo metu ruošiami anglų kalbos kursai Vilniuje ją leidžia išmokti visiems norintiems.

Anglų kalbą šiomis dienomis drąsiai galima vadinti „galimybių kalba“. Kodėl?

Visų pirma – tai yra populiariausia iš visų kalbų! Ir nors mandarinų kalba kalbančių žmonių yra daugiausia pasaulyje, vis dėlto anglų yra toji, kuria susikalbėsite nuvykę į didžiausią skaičių valstybių – net 196 valstybėse anglų yra oficiali kalba. Ja jau kalba apie 1,5 milijardo žmonių, o šį skaičių netrukus papildys dar 1 milijardas, kuriems anglų kalbos pamokos – kasdienybė!

Antra – juk ši kalba atveria galimybes ne tik kelionėms, bet ir karjeros tikslų įgyvendinimui! Nereiktų pamiršti, jog ji ir diplomatijos bei oficiali kalba vartojama Europos Sąjungoje, JTO, NATO ir kt. Tad dirbantiems valstybės valdymo savo šalyse ar institucijose Briuselyje (ES) anglų kalbos žinojimas yra privalomas. Tad jei ketinate dirbti užsienyje, anglų kalbos kursai (Vilniuje) – tiesiog privalomi! Juk yra nemaža dalis privačių įmonių, kuriose tenka darbo reikalais vykti į užsienį bei dalyvauti įvairiuose susitikimuose, konferencijose, renginiuose ar parodose. Jeigu ieškote darbo tarptautinėse kompanijose – anglų kalba yra privaloma, o neretai darbdaviai ieško darbuotojų laisvai kalbančių šia tarptautine kalba. Nereiktų pamiršti, jog tokiose įmonėse kaip oro linijos, turizmas, kino industrija ir kt., tai yra oficiali kalba! Taigi anglų galima būtų apibūdinti ir kaip “verslo” kalbą.

Tebesimokote mokykloje ir galvojate apie studijas užsienyje? Anglų kalbos pamokos atveria geriausių pasaulio universitetų duris, tokių kaip “Oxford”, “Cambridge”, “Harward” ir “MIT”. Tai tik keletas pavyzdžių, tačiau jei svajojate karjeros aukštumų būtent šiuose universitetuose, o jūsų gimtoji kalba yra ne anglų, tuomet laikas suskubti ir pradėti gilinti anglų kalbos žinias jau dabar. Kuo anksčiau pradėsite, tuo bus lengviau įrodyti, jog populiarioji kalba jums ne kliūtis studijuoti garsiausiuose ir geriausiuose universitetuose!

Reikėtų nepamiršti, jog anglų kalba – tai dalis ypač svarbios pasaulinės literatūros, taip pat kino industrijos ir netgi muzikos pasaulio kalba. Tokią literatūrą, kurios autoriai Šekspyras, E. Bronte, G. Orwell ir daugelis kitų, skaityti originalo kalba - didžiausias malonumas, o kartu ir anglų kalbos žinių praturtinimas. Juk filmus galima žiūrėti ir be titrų, o muzika džiaugtis ne tik girdint gražią melodiją, bet svarbiausia – suprantant apie ką, kam ir kodėl dainuojama! Norite suprasti meninę kalbą? Tuomet jums pravers anglų kalbos kursai (Vilniuje).

Manote, jog anglų kalbos pamokos itin sunkios? Bet juk anglų turi daugybę privalumų prieš kitas kalbas! Abėcėlė paprasta ir neturinti ypatingų raidžių (pvz. lietuvių kalboje yra ir ė, ir ž ir visos kitos sudėtingos ir netradicinės raidės besimokantiesiems, nekalbant jau, tarkim, apie kinų kalbos hieroglifus!). Anglų kalboje yra vienintelis kreipinys „you“, neturintis nei giminės, nei skaičiaus (tuo tarpu lietuvių kalboje yra ir „tu“, ir „jūs“), tad niekuomet nesuklysite ir nepasirodysite nemandagūs formalioje ar neformalioje aplinkoje. Įdomu, jog anglų kalboje nėra nei moteriškos, nei vyriškos giminės, nereikia derinti linksnių ar kalti prielinksnių (kaip vokiečių ar kt. kalbose) ir pan.

Beje, ar žinojote, jog 55% internetinių puslapių yra sukurti būtent anglų kalba? Taigi tai raktas į elektroninių žinių pasaulį, nes anglų vartojama kaip “mokslo” kalba. Yra suskaičiuota, jog 95% išleistų mokslinių straipsnių parašyti vartojant būtent ją!

Žinoma, kaip ir bet kokią kalbą besimokant, visuomet yra tam tikrų niuansų, keistų taisyklių ir išimčių, tačiau anglų kalbos pamokos neabejotinai padės praturtinti kultūrines patirtis, bendravimą su įvairiais kitakalbiais žmonėmis, sustiprinti gyvenimiškus įgūdžius ir auginti pasitikėjimą savimi daugiakultūrėje aplinkoje!

Norėtumėte mokytis anglų kalbos? O gal patobulinti jau turimas anglų kalbos žinias?

Kviečiame mokytis anglų kalbos grupėse ir individualiai SIH bei užsakovo patalpose, pasiruošti 12-tos klasės egzaminams ar IELTS, TOEFL, GMAT, SAT, CAE ir kitiems pasaulyje pripažintiems anglų kalbos testams! Anglų kalbos kursai Vilniuje – kartu su SIH!

Visas mokymo programas galite rasti adresu: http://sih.lt/kalbu_kursai_sih

Susidomėjote, ar anglų kalbos pamokos Jums? Kviečiame registruotis el. paštu info@sih.lt arba tel. nr. +370 600 20 636

SIH – laikas mokytis kalbų!

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House