DISSMARK projektas


http://www.ihtallinn.ee/?id=10990


DISSMARK projekto  koordinatorius Euroed Fundation (Rumunija), kartu su partneriais European Cultural Interactions (Graikija) ir Soros International House (Lietuva) iškėlė tikslą - suburti  projektų koordinatorius, kurie dalyvauja švietimo lingvistinėje veikloje ir ekspertus, dalyvaujančius  švietimo rezultatų sklaidoje   tam, kad jie galėtų pasidalinti patirtimi ir įgūdžiais ir surasti šiai sklaidai  efektyvius būdus ir pristatymo strategijas bei geriausią praktiką, kuri kyla iš baigtų ir besitęsiančių Socrates projektų įgyvendinimo ir iš kitų panašių projektų.

Tai bus pasiekta per plačiai suorganizuotą konferenciją, Socrates koordinatorių ir partnerių mugę, Socrates Nacionalines agentūras, marketingo ekspertus, švietiejiškos politikos kūrėjus, leidėjus, spaudą ir t.t. Šis renginys suteiks galimybę pasidalinti  teorinėmis  žiniomis, praktine patirtimi ir įgūdžiais, skatins naujos partnerystės ir tinklo kūrimą, sudarys galimybes skleisti ir pateikti vertingus projektus bei projektų produktus, sukuriant labiau suprantamą įvaizdį ir nuoseklų požiūrį į švietimą Europos mastu.

Dar daugiau, konferencijos pranešimų sklaida bus vykdoma internete, marketingo, tinklo Survival Kit pagalba, kad padėtų  esamų, būsimų  projektų koordinatoriams ir partneriams sėkmingai įgyvendinti švietėjiškus tikslus. 
 

 
                                                   DissMark antroji konferencija Taline
 
2007m. spalio 11 - 14 dienomis Taline vyko antroji Lingua projektų sklaidos ir marketingo konferencija "DissMark - Dissemination, Marketing and Networking" ir projektų mugė. Vieni iš pagrindinių konferencijos organizatorių buvo Soros International House, kurį atstovavo direktorė Daiva Malinauskienė
Ši konferencija buvo skirta Lingua projektų koordinatoriams. jie turėjo galimybę pristatyti savo projektus šios srities profesionalams bei visuomenei. Daiva Malinauskienė mugėje pristatė Soros International House koordinuojamą ir sėkmingai vykstantį Lingua 1 projektą "Mokykis kelyje".
                                        

  


 
DissMark  pirmoji konferencija Rumunijoje
 
2006m. spalio 12 - 14 dienomis Rumunijos mieste Iasi vyko pirmoji Lingua projektų sklaidos ir marketingo konferencija DissMark - Dissemination, Marketing and Networking". Konferenciją organizavo EuroEd Foundation ( Rumunija), Soros International House (Lietuva) ir European Cultural Interactions ( Graikija), o finansavimą skyrė ES Socrates programos paramos fondas. ES atstovai labai palaikė šią iniciatyvą, nes per pastaruosius šešis metus Lingua projektų rėmuose yra parengta daugybė puikių produktų ( mokymo ir vaizdinių priemonių, portalų, metodinės medžiagos mokytojams ir pan.), kuriuos jau laikas paskelbti platesniam potencialių vartotojų ratui.
 
  

Per tris konferencijos dienas buvo pristatyta virš 40 projektų iš visos Europos, kuriuos finansavo ne tik Socrates bet ir Leonardo da Vinči fondas. Žiniasklaidos, įvairių pasaulyje gerai žinomų leidyklų atstovai, marketingo ir finansų paieškos specialistai kalbėjo apie pačias įvairiausias parengtų projektų produktų sklaidos ir valorizacijos galimybes. Tai ne vienam projekto koordinatoriui suteikė naujų minčių rengti ateities projektus.  Šalia to kiekvienas iš jų galėjo susirasti naujų partnerių būsimiems projektams.

 
  

Kitą tokio pobūdžio konferenciją planuojama surengti ateinančių metų spalio mėnesį Taline. 

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House