Vienos savaitės trukmės kursai: English through e-mail


Bendravimas elektroniniais laiškais gali būti įdomus ir patrauklus būdas patobulinti studentų anglų kalbos rašymo bei skaitymo  įgūdžius, turint galimybę mokytis namuose.

Rašymo įgūdžiai suteikia Jūsų informacijai aiškumo bei suprantamumo. Jūs padarote teigiamą įspūdį informacijos skaitytojui.


Bet tai nėra lengva. Kartu su gramatikos žiniomis, rašybos, bei skyrybos įgūdžiais Jums reikia išmokti tradicinius išsireiškimus ir kaip teisingai rašyti skirtingiems adresatamas.


Kursų metu Jūs įgysite šių reikalingų įgūdžių:

1. Patobulinsite verslo laiškų rašymo įgūdžius: verslo laiškų turinio išdėstymą, tinkamus išsireiškimus, elektroninių laiškų rašymo ypatumus, ataskaitas, motyvacinius laiškus.

2. Susipažinsite su formalių laiškų rašymo reikalavimais:kaip naudoti jungiamuosius išsireiškimus norimai minčiai išreikšti, kaip rašyti aiškiai ir glaustai, kaip pasirinkti teisingą žodyną bei stilių.

3. Išmoksite rašyti darant kuo mažiau klaidų, sužinosite pagrindines gramatikos taisykles ir išimtis, pamatysite nemažai teisingų laiškų pavyzdžių, išmoksite pagrindines skyrybos taisykles taikyti praktiškai.


Kursų metu Jūs turite turėti priėimą prie kompiuterio ir interneto ryšį.


Kursų trukmė: 5 dienos po 2 pilnas kontaktines valandas / 10 kontaktinių / 13,5 akademinių valandų:


a)   pamokos struktūra: 1-a valanda - situacijų imitavimas (susirašinėjimas imituojant situaciją), 2-a valanda- klaidų aiškinimasis ir mokymasis tai daryti teisingai;

b)   užduotis, kurias turite atlikti, bei nuorodas informacijai susirasti Jūs gausite elektroniniu paštu iš vakaro  (prieš kitą pamoką)

c)   atliktas užduotis, taip pat klausimus, jeigu iškiltų, turite atsiųsti likus ne mažiau kaip 1 valandai iki pamokos pradžios;

d)   paskutinės dienos paskutinė valanda bus skirta žinių patikrinimui (pusvalandis) bei pasiektų rezultatų aptarimui (likęs pusvalandis).


Intensyvumas: 5 kartai per savaitę po 2 pilnas valandos

Iš viso: 13,5 akademinių valandų (10 pilnų valandų)

Kaina: 65 Eur

 

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House