ICFE

Dažniausiai tai yra SIH individualūs pasiruošimo egzaminui kursai, parengti pagal kiekvieno asmens poreikių analizę.

Kembridžo tarptautinis finansinės anglų kalbos sertifikatas

Norėdami padėti finansų specialistams įgytas reikalingas anglų kalbos žinias pritaikyti finansų ir ekonomikos srityje, Kembridžo Universiteto (Jungtinė Karalystė) ESOL egzaminavimo centras, bendradarbiaudamas su ACCA ( The Association of Chartered Certified Accountants) vykdo tarptautinį finansinės anglų kalbos žinių sertifikavimą (ICFE).

Kembridžo ICFE yra kvalifikacija, pripažinta ir aukštai vertinama pasaulyje, suteikiama profesionalams finansų srityje. Šis tarptautinis Kembridžo sertifikatas finansų specialistams ne tik įvertina įgytus kalbinius gebėjimus, bet ir suteikia galimybę dirbti tarptautinėje erdvėje. Darbdaviai gali labiau pasitikėti savo darbuotojų verslumo gebėjimais tarptautiniu lygiu plėtotiverslą bei bendrauti su partneriais ir kolegomis iš užsienio.

Kam yra skirtas ICFE?

Studentams, būsimiesiems finansistams ir buhalteriams

Kembridžo ICFE yra puiki galimybė kiekvienam galvojančiam, ar jau pradedančiam savo karjerą specialistui apskaitos bei finansų srityse, bei siekiančiam kvalifikacijos joje, o taip pat vertingas priedas prie Jūsų gyvenimo aprašymo.

Finansų ir apskaitos specialistams

Jei Jūs esate sėkmingai dirbantis finansų srities specialistas, turintis nemažos patirties, Kembridžo ICFE patikrins Jūsų finansinės anglų kalbos įgūdžius bei gebėjimus.

Darbdaviams

Darbdaviams Kembridžo ICFE gali tapti vertinga įdarbinimo bei motyvavimo priemone, padedančia apsispręsti darbuotojų atrankos bei tinkamumo pareigoms etape, bei darbuotojų kvalifikacijos kėlime. Šis ypatingas egzaminas padės patiems ambicingiausiems parodyti savo sugebėjimus ir tinkamumą siekti sėkmingos karjeros pasaulinėje finansų srityje . Jei Jūsų kompanija yra tarptautinė ar daugianacionalinė, Kembridžo ICFE padės Jums pasiekti aukštą anglų kalbos lygį pavaldinių bendravime visame pasaulyje. Ši pripažinta kvalifikacija gali būti įtraukta į organizacijos vidaus mokymo bei veiklos planą, siekiant užtikrinti aukšto darbuotojų anglų kalbos lygio palaikymą.

Specialistams
Kembridžo ICFE yra taip pat skirtas plataus spektro finansų srities specialistams, susijusiems su apskaita ar finansais, o taip pat visiems manantiems, kad turės naudos iš pasaulyje pripažintos finansų anglų kalbos kvalifikacijos.

Egzaminai laikomi:
British Council, Vilnius
Antakalnio g. 2
Tel
. nr. +370 614 04681

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House