Ispanų kalbos kursaiIspanų kalbos kursai Soros International House (SIH) organizuojami jau nuo 1998 m. Vilniuje, Lietuvoje. Ispanų kalba užima svarbią vietą tarp norinčiųjų mokytis užsienio kalbų – tai smagi ir be galo emocionali kalba!

Ispanų kalbos kursai SIH yra organizuojami ne tik suaugusiesiems, bet ir paaugliams. 25-erių metų patirtį turinčioje SIH galima mokytis bendrinės, verslo/dalykinės bei specialiosios ispanų kalbos grupėse ir individualiai SIH ir užsakovo patalpose Vilniuje. Žadate laikyti Instituto Cervantes DELE egzaminą? SIH padės jam pasiruošti!

Siūlome šiuos ispanų kalbos kursus pagal Jūsų poreikį:

 

  • Bendrinės ispanų kalbos kursai – tai trijų trimestrų apimties programa, po kurios besimokantieji jau gali susikalbėti ispaniškai. Norinčiuosius toliau tobulinti ispanų kalbą, kviečiame tęsti studijas. Nepriklausomai nuo lygio, kursų metu besimokantys lavina savo kalbinės veiklos įgūdžius, t.y. kalbėjimą/supratimą, skaitymą, rašymą, mokosi gramatikos bei turtina savo žodyną.

  • Bendrinės ispanų verslo/dalykinės kalbos kursai ypač dinamiški. Jie skirti apjungti kalbos žinias su ekstralingvistinėmis realijomis - bendrosios ispanų kalbos žinios praturtinamos verslo žodynu, specifiniais bendravimo įgūdžiais, verslo etiketu ir etika.

  • Specialiosios ispanų kalbos kursai – tai bendrinės ispanų kalbos praturtinimas specialiąja konkrečios mokslo arba veiklos srities terminologija bei specifiniais bendravimo įgūdžiais.

  • Pasiruošimo DELE egzaminams kursai. Jų metu besimokantysis išmoksta kaip greitai ir efektyviai suprasti kiekvieną pateiktą egzamino užduotį ir ją atlikti taip, kaip to reikalauja DELE egzamino egzamino vertintojai. Besimokantysis supažindinamas su egzamino struktūra ir eiga ne tik teoriškai, bet svarbiausia – praktiškai. (Egzaminas yra laikomas šių lygių: A2, B1, B2, C1. Jo metu patikrinami ir įvertinami ispanų kalbos kalbėjimo, rašymo, klausymo ir skaitymo įgūdžiai).

 

Individualus ispanų kalbos mokymasis – ypač efektyvus mokymosi būdas! Mokytis individauliai gali visų lygių ir bet kokio amžiaus žmonės, norintys išmokti bendrinės, verslo bei specializuotos ispanų kalbos ar pasiruošti Instituto Cervantes DELE egzaminams. O visi užsiėmimai organizuojami atsižvelgiant į studentų poreikius dėl kursų apimties, trukmės ir pan.

Vis daugiau įmonių vadovų supranta kalbos mokėjimo svarbą ir organizuoja mokymus darbo vietose. Esate vienas jų? Kviečiame organizuoti ispanų kalbos mokymus Jūsų įmonės patalpose Vilniuje – kursai vyks darbuotojams patogiu metu, galėsite nustatyti kursų apimtį, intensyvumą ir kt., o bendrinės ispanų kalbos kursą galima bus praturtinti specialiuoju žodynu, naudojamu Jūsų veiklos srityje.

Norėtumėte mokytis ispanų kalbos kartu su jau 25-erius metus turinčia patirties mokyme ir švietime bei išlaikančia aukštą kokybę SIH? Susisiekite su mumis el. paštu info@sih.lt arba tel. nr. +370 600 20636 ir registruokitės ispanų kalbos kursams Vilniuje jau dabar! Turite klausimų? Susisiekite su mumis – mielai Jums padėsime!

Ispanų kalbos studijos užsienyje

SIH – laikas mokytis kalbų!

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House