Lietuvių kalbos kursai užsieniečiamsJei Jūs jaučiatės atskirtas ir vienišas nesuprasdamas apie ką kalba tavo kolegos darbe, žmonės gatvėje ir parduotuvėje, ir jei nori pats sugebėti išreikšti savo mintis taisyklinga lietuvių kalba, šis kursas kaip tik Jums!

Mokymosi metu bus lavinami visi keturi kalbos mokėjimo įgūdžiai: kalbėjimas, rašymas, skaitymas ir klausymas, tačiau didžiausias dėmesys bus skiriamas Jūsų šnekamosios kalbos lavinimui kasdieniam bendravimui. Kursas padės geriau suprasti ir sklandžiau reikšti mintis tikrose gyvenimo situacijose, nes didelis dėmesys bus skiriamas kalbėjimui, dialogams ir diskusijoms padėsiančioms įgyti daugiau įgūdžių ir pasitikėjimo savimi.

Šis kursas bus naudingas ne tik užsieniečiams dar tik pradedantiems mokytis kalbos, bet ir Lietuvoje gyvenantiems kitakalbiams, kurie norėtų patobulinti savo rašomosios ar šnekamosios lietuvių kalbos žinias.

Jeigu Jums nusibodo rodyti pirštais parduotuvėje, gauti ne tai ką tikėjotės užsisakyti restorane ir jei manote, kad pats laikas pramokti lietuviškai, registruokis lietuvių kalbos kursuose SIH jau dabar !

Jūsų dėmesiui - lietuvių kalbos dėstytojos Dalios atsiliepimai:

  • SIH idėja organizuoti lietuvių kalbos mokymą tikrai pasiteisino. Lietuvoje yra pakankamai daug žmonių, norinčių išmokti lietuvių kalbą. Pirmieji mūsų studentai - jau kiek pramokę kalbą verslininkai, ambasadų darbuotojai, kitų šalių studentai. Jie mielai lanko užsiėmimus ne tik todėl, kad nori išmokti lietuvių kalbą, bet ir todėl, kad čia vyrauja labai maloni atmosfera. Tiesiog tai įdomūs žmonės, jiems gera drauge praleisti kelias valandas, pasidalinti įspūdžiais apie Lietuvą ir kitus kraštus, įgyti pasitikėjimo kalbėti lietuviškai.
  • Rūta iš Amerikos atvažiavo į tėvų gimtinę pirmą kartą. Vienerius metus ji dirba AIDS centre. Lietuvių kalbą ji girdėjo vaikystėje, kol gyveno su močiute. Ji žino apie daugelį lietuviškų tradicijų, atrodo, jos širdyje yra lietuviškų sentimentų...
  • Kita jauna mergina iš JAV studijuoja Vilniaus universitete, o apie Lietuvą ji sužinojo prieš kelis metus, kai Vokietijoje pamilo žavų lietuvaitį. Meilė baigėsi, bet Lietuva, jos kultūra, kalba tebėra merginai svarbi, todėl ji studijuoja Vilniuje ir mokosi kalbos.
  • Dar vienas amerikietis ruošiasi likti čia su šeima ilgesniam laikui, todėl jam svarbu mokėti kalbą. Jis ilgą laiką gyveno Kenijoje, jo šeimos negąsdina buitiniai nepatogumai ar ekonominiai sunkumai, Lietuvoje jam ir jo šeimai gyventi gera. Mažoji dukra laisvai kalba lietuviškai ir tėtis turi neatsilikti...
  • Verslininkas iš Estijos Lietuvą taip pat vadina savo namais. Ir lietuvių kalba jam atrodo nesunki. Ir nors darbe jam dažniausiai tenka kalbėti angliškai, jis jau žino, kaip lietuviai užsako alų ir kur geriausi kepsniai. Kalbos kursai padeda surikiuoti linksnius ir veiksmažodžių laikus.
  • Iš kaimyninės Latvijos atvažiavusi Benedikta taip pat patenkinta savo darbu Vilniuje. Ji atvažiavo čia po aštuonerių studijų metų Švedijoje. Su savo drauge lietuvaite jos kalbasi švediškai, bet Benediktai gerai sekasi tobulinti lietuvių kalbą, todėl švedų kalbos greitai jau neprireiks...
Daugelis Lietuvoje gyvenančių užsieniečių gali patvirtinti, kad Vilnius - tikras daugiakalbis Europos miestas. Be kalbos kursų neišsiversi, nes svetingieji vilniečiai dažniausiai pakankamai gerai kalba kitomis kalbomis ir darbe, ir universitete, ir bare, ir gatvėje. Bet visi vienbalsiai sutinka, kad kalbos mokėjimas padeda pažinti tautos kultūrą, papročius, leidžia jaustis laisvai ne tik Pilies gatvėje Vilniuje, bet ir mažame miestelyje, Lietuvos pakrašty.
Užsiėmimų metu mes bandome remtis kalbų analogijomis, išmokti frazeologizmų, suprasti lietu
viškus posakius. Mes mokomės gramatikos ir leksikos gyvai diskutuodami įvairiomis kasdienybės temomis.

Nedidelės grupės - didelis SIH kursų privalumas, nes kiekvienas turi pakankamai laiko pasisakyti, paklausti. Kiekvienam besimokančiajam skiriamas pakankamas dėmesys.

Galima tik pasidžiaugti, kad visi pradėję lankyti lietuvių kalbos kursus nori ir toliau mokytis mūsų centre.
1 trimestro kurso trukmė - 54 akad. val. Užsiėmimai vyksta 10,5 savaičių, 2 kartus per savaitę po 2 pilnas valandas bei 0,5 val. testo aptarimui.

Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainų skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House