Projekto "My Story" baigiamoji konferencija 2013 rugsėjo 13 d.
2013 09 18   Projekto "My Story" baigiamoji konferencija 2013 rugsėjo 13 d.

Skirtingų kartų patirties ir žinių perimamumo galimybės moderniųjų technologijų amžiuje
 
2013 m. rugsėjo 13  d. Vilniuje vyko baigiamasis MVG programos KA3  projekto „My Story – aplinkos, pagrįstos IKT,  kūrimas kartų mokymuisi kartu renginys – tarptautinė konferencija, kurioje greta projekto partnerių iš Lietuvos, Jungtinės Karalystės, Rumunijos, Suomijos ir Slovėnijos dalyvavo projekto metu Lietuvoje filmuotų istorijų herojai, taip pat atstovai iš Lietuvos švietimo institucijų bei organizacijų, muziejų, bibliotekų, senjorų globos namų, bendruomeninių organizacijų.
 
Konferenciją sveikinimo kalbomis atidarė SIH direktorė Daiva Malinauskienė (projekto partneris Lietuvoje) ir projekto koordinatorė Anca Colibaba (EuroEd, Rumunija), Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos prezidentė Vilija Lukošūnienė.
 
Plenarinėje sesijoje pranešėjai iš Vytauto Didžiojo universiteto, Ugdymo plėtotės centro, Lietuvos edukologijos universiteto bei Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos kalbėjo apie naujųjų technologijų įtaką šiuolaikinei visuomenei ir jaunosios kartos ugdymo kokybei, tautos tradicijų, istorijos ir kultūrinio paveldo išsaugojimo ir perdavimo ateities kartoms svarbą.
 
Vėliau konferencijos dalyviams ir svečiams buvo pristatytas projektas “MyStory” ir galutinis projekto produktas – projekto partnerių šalyse nufilmuotos tenykščių senjorų gyvenimo istorijos. Pristatymą vainikavo pokalbis su vienos iš Lietuvoje nufilmuotų istorijų heroje, žymia tautodailininke ir margučių menininke Marija Banikoniene, kuri pasidžiaugė, kad projektas padeda išsaugoti ir perduoti ateities kartoms jos puoselėjamą senąją, dar pagonybės laikus siekiančią, velykinių margučių marginimo tradiciją.
 
Pasibaigus plenariniam posėdžiui vyko interaktyvi diskusija apie tai, kaip vyresnės kartos atstovų ar svarbių įvykių liudininkų papasakotos istorijos gali būti integruotos į ugdymo procesą bendrojo lavinimo mokyklose bei panaudotos edukacinių programų rengimui muziejuose ir bibliotekose.
 
Konferenciją apibendrino „Universal Learning Systems“ direktorius Alan Bruce (Airija).
 

Konferenciją palankiai vertino visi konferencijos dalyviai bei svečiai.

 

Konferencijos dienotvarkė

Konferencijos akimirkos...

Atgal
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House