Spalio 27-28 dienomis Vilniuje įvyko pirmasis projekto ePublisher partnerių susitikimas
2015 11 09   Spalio 27-28 dienomis Vilniuje įvyko pirmasis projekto ePublisher partnerių susitikimas

Soros International House, drauge su partneriais iš Lenkijos, Portugalijos ir Suomijos, 2015 m. liepos 1 d. pradėjo įgyvendinti ES programos “Kūrybiška Europa/ Kultūra” projektą “ePublisher”.

Spalio 27-28 dienomis Vilniuje įvyko pirmasis konsorciumo susitikimas, kuriame dalyvavo visi projekto partneriai. Vizito Lietuvoje metu, be darbinės programos, visi turėjo galimybę apsilankyti Užupio meno inkubatoriuje, kuris yra vienas iš asocijuotų projekto partnerių. Aplankėme Inkubatoriaus meno galerijas „Galera“ ir „Kalnas, taip pat šios organizacijos atstovė aprodė ir papasakojo apie Užupio Respubliką,  kaip unikalų reiškinį, kur vienoje vietoje sukoncentruotas galingas kūrybinių ir kultūrinių industrijų potencialas ir sukurtas išskirtinis vietovės įvaizdis.

Oficialios susitikimo dalies pradžioje, sveikinimo žodį tarė programos „Kūrybiška Europa“ vadovė Lietuvoje E. Deltuvaitė. Susitikimo metu turėjome galimybę artimiau susipažinti su projekte dalyvaujančiais partnerių šalių atstovais, taip pat aptarti įvairūs su projekto įgyvendinimu susiję klausimai: bendras projekto valdymas ir pagrindinės kiekvieno partnerio užduotys ir atsakomybės, projekto finansiniai ir atsiskaitymo klausimai, vidinio vertinimo bei komunikacijos aspektai, projekto sklaidos strategija ir numatomi sukurti produktai, pirmųjų projekto įgyvendinimo metų veiklos bei kt.

Susitikime, kuriame dalyvavo ir atstovai iš informacinių technologijų įmonės Webas.lt, atsakingi už projekto svetainės ir platformos sukūrimą, partneriams pirmą kartą pristatyta jau baigiama kurti projekto interneto svetainė, kurios viešoji dalis pradės veikti š.m. lapkričio 8 d., bei dar kuriama poezijos kūrimo ir vertimo platforma, pradėsianti veikti iki 2016 m. kovo mėn. Platformoje savo eiles publikuoti ir skleisti kviesime poetus iš įvairių pasaulio šalių, taip pat vertėjus šioms eilėms versti.

Be to, susitikimo Vilniuje metu partneriai pristatė bei diskutavo apie kiekvienoje šalyje užmegztus kontaktus  su asocijuotais projekto partneriais, pakviestais prisidėti prie projekto tikslų pasiekimo, aptartas preliminarus jų vaidmuo.

Galiausiai, partneriai pasidalijo pasiūlymais sekančiam susitikimui, kuris numatytas Krokuvoje 2016 m. kovo mėn.

SIH susitikime atstovavo direktorė D. Malinauskienė, taip pat dalyvavo projektų koordinatorės G. Kierienė, G. Malinauskaitė ir E. Žalimaitė bei buhalterė E. Mikelevičienė.

Atgal
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House