Vasario 17-19 d. Štutgarte (Vokietija) įvyko paskutinis projekto „LeaCoMM“ partnerių susitikimas bei tarptautinė baigiamoji projekto sklaidos konferencija
2016 03 08   Vasario 17-19 d. Štutgarte (Vokietija) įvyko paskutinis projekto „LeaCoMM“ partnerių susitikimas bei tarptautinė baigiamoji projekto sklaidos konferencija
2016 m. vasario 17-18 dienomis Štutgarte įvyko paskutinis „LeaCoMM“ partnerių susitikimas, kurio metu partneriai iš Lietuvos, Vokietijos, Graikijos, Airijos, Slovėnijos ir Turkijos aptarė projekto įgyvendinimo rezultatus bei darbus, likusius atlikti iki projekto pabaigos: aptartas atnaujintos projekto platformos vertinimas, projekto sklaidos rezultatai  partnerių šalyse, galutinės ataskaitos ir finansinio atsiskaitymo klausimai ir kt.

 

Vasario 18-19 d. vyko tarptautinė baigiamoji projekto sklaidos konferencija, kurioje dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių (mokytojų, pedagogų, mokyklų vadovų, mokslininkų, atstovė iš Europos Komisijos) iš įvairių pasaulio šalių.

 

Lietuvą konferencijoje atstovavo Soros International House direktorė Daiva Malinauskienė kartu su projektų koordinatorėmis Gileta Kieriene bei Egle Žalimaite, taip pat Švietimo ir mokslo ministerijos Pedagogų veiklos skyriaus vedėja Vilma Bačkiūtė bei Karoliniškių gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Audronė Būdienė.

 

V. Bačkiūtė yra LeaCoMM projekto švietimo politikos formavime dalyvaujančių institucijų atstovų diskusijų grupės „Migracija ir tautinės mažumos“ narė. A. Būdienė – LeaCoMM projekto patarėjų tarybos narė bei  platformos pilotavimo grupės narė.

 

Konferencijos pradžioje sveikinimo žodį tarė ne tik renginio organizatoriai, bet ir ES Švietimo, garso ir vaizdo bei kultūros vykdomosios agentūros atstovė Michèle Grombeer bei LeaCoMM projekto koordinatorė D. Malinauskienė.

 

Pagrindinis konferencijos tikslas buvo pristatyti LeaCoMM platformą bei jos virtualią mokytojų ir mokytojų rengėjų besimokančiąją bendruomenę.

 

Konferencijos dienomis vyko pristatymai, seminarai, taip pat panelinės diskusijos, kurių metu plačiai diskutuota įvairiais su migrantų švietimu susijusiais klausimais. Vienoje iš tokių panelinių diskusijų  dalyvavo ir V. Bačkiūtė, kuri pristatė Lietuvos situaciją bei iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria Lietuvos mokyklos dėl migrantų krizės. Po išsamaus savo pristatymo ji sulaukė daug klausimų iš įvairių konferencijos dalyvių.

Atgal
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House