MOKYMO BAZĖ


VIEŠOJI ĮSTAIGA SOROS INTERNATIONAL HOUSE YRA ŠVIETIMO INSTITUCIJA, TURINTI:

  • 7 mokymui skirtas auditorijas; kiekvienoje auditorijoje yra 8-12 darbo vietų, balta klasės lenta, CD grotuvas. Vienoje iš auditorijų yra instaliuota interaktyvi lenta "Smart technologies". Dėstytojai pagal poreikį gali naudotis 2 televizoriais, DVD grotuvu, nešiojamu kompiuteriu bei skaitmeniniu multimedia vaizdo projektoriumi. Visose SIH patalpose yra bevielis internetas, todėl dėstytojai ir studentai gali naudotis kompiuteriais bet kurioje auditorijoje.
  • Vienoje iš auditorijų yra įrengtos 6 kompiuterinio mokymo darbo vietos su internetu. Visos kompiuterinio mokymo programos susietos su vadovėline atskirų mokymo lygių ir programų medžiaga. Kompiuterinio ir internetinio mokymosi programomis paprastai naudojasi tiek studentai, kurie tobulina atskirus savo gebėjimus ir įgūdžius, tiek dėstytojai su savo mokomomis grupėmis.
  • SIH yra sukaupta 600 knygų biblioteka, skirta namų skaitymui. Visos šios grožinės literatūros knygos yra adaptuotos skirtingiems studentų kalbos žinių ir įgūdžių lygiams. Šia biblioteka naudojasi visi, kas nori tobulinti savo skaitymo ir klausymo įgūdžius, nes dauguma knygų yra su audiokasetėmis. Bibliotekoje yra virš 3000 mokymo vadovėlių, kuriais naudojasi mūsų studentai: kiekvieno kurso pradžioje mes skoliname reikiamo lygio ar programos vadovėlį, kurį pasibaigus mokymams studentai mums grąžina.

  • Didžiulę metodinės literatūros ir dalomosios medžiagos biblioteką SIH dėstytojų kambaryje. Ši medžiaga yra susisteminta, kiekvienai mokymo programai ar kursui yra parengtas segtuvas, kuriame kaupiama papildoma medžiaga kiekvienai programos temai ir pamokai. Šie segtuvai yra geriausias pagalbininkas naujiems ir mažesnę mokymo patirtį turintiems dėstytojams. Dėstytojų metodinės, dalykinės, androgoginės ir pedagoginės literatūros bibliotekoje sukaupta virš 300 knygų, kurios pastoviai atnaujinamos.
  • Erdvų dėstytojų kambarį su atskira darbo vieta kiekvienam darbuotojui bei visa reikalinga aparatūra ( kopijavimo aparatas, kompiuteris, audio ir video aparatūra) ir jau minėta biblioteka.

  • SIH priklausymas pasaulinei International House organizacijai http://www.ihworld.com suteikia galimybę naudotis šio, net 60 metų darbo patirtį turinčio, tinklo internetinio banko, kuriame sukaupta begalė mokymo ir metodinės medžiagos, ištekliais. Tai reiškia, kad, mums prireikus parengti specialiojo mokymo programą ar parinkti mokomąją literatūrą naujam kursui, niekada nereikia "išradinėti dviračio", mes tiesiog pirmiausia tų dalykų paieškome minėtame banke ir adaptuojame savo situacijai.   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House