Projektas su Valakupių reabilitacijos centru

Nuotolinis mokymasis: galimybė tobulėti visiems

Projekto tikslas- suteikti vienodas mokymosi galimybes visiems, pasitelkiant į pagalbą modernias kompiuterines technologijas, padėti negalią turintiems žmonėms įveikti socialinę atskirtį ir padėti jiems jaustis visaverčiais bendruomenės nariais.

Projekto uždaviniai:

  • pagerinti Valakupių reabilitacijos centre besigydančių žmonių anglų kalbos žinias, tai padidins jų galimybes integruotis į visuomenę
  • skatinti jų užimtumą ir tarpusavio bendravimą, nes tai padės jiems įveikti socialinę atskirtį
  • suteikti jiems galimybę tobulėti ir paskatinti juos ieškoti naujų mokymosi būdų
Projekto tikslinė grupė:
Projektas vykdomas, dirbant su neįgaliaisiais Valakupių reabilitacijos centre, kurie, nors ir turintys negalią ir dažnai judantys tik su vežimėliais, nepraranda noro mokytis kalbų ir tobulėti, naudodamiesi naujausių modernių technologijų siūlomomis galimybėmis.
 
 
 
Kalbų mokymas(is) vyksta derinant kontaktines pamokas, kai dėstytojas atvyksta pas mokinius, ir nuotolinį mokymą, kai pamokos ir konsultacijos vyksta internetu, virtualioje erdvėje. Mokymas(is) šiuolaikinių modernių technologijų pagalba labai atitinka šios besimokančiųjų grupės poreikius: mokymosi vieta ir laikas yra labai lankstūs, nes pamoka gali vykti bet kuriuo sutartu laiku, kai visi besimokantieji susirenka prie kompiuterių savo namuose ar reabilitacijos centre, o mokytojas dėstomą medžiagą pateikia kompiuterio ekrane.
 
Kurso pradžioje vyksta žinių lygio nustatymas ir kontaktinės pamokos, viduryje- kontaktinė tarpinė sesija, ir pabaigoje- pažangos žinių testas bei rezultatų aptarimas.
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House