Socrates GRUNDTVIG 3 2002 metais

2002 Spalio 13 - 19 dienomis Suaugusiųjų švietimo savaitės metu Soros International House organizavo tarptautinį kursą, kuris vadinosi "Tarptautinis mokymasis : kaip geriausiai organizuoti suaugusiųjų švietimo savaitę".

Kurse dalyvavo svečiai iš Latvijos, Ispanijos, Vokietijos ir Suomijos šalių. Pasidalijome savo patirtimi Suaugusiųjų švietimo savaičių rengime, aptarėme, kaip šitos savaitės padeda burti vietines bendruomenes, užmegzti tarptautinius ryšius bei kaip visa tai įtakoja socialinės atskirties mažinimą.

Kurso dalyviai susipažino su suaugusiųjų švietimo institucijomis Lietuvoje.

 

Spalio 14 d. savo mokymo centre pravedėme apvalaus stalo diskusiją. Dalyvavo jau mineti svečiai iš užsienio, atstovai iš Britų Tarybos, iš Pedagoginio Universiteto, kitų mokymo centrų bei suaugusiųjų švietimo centrų. Išsivystė įdomi diskusija.

 

Vilniaus Technikos bibliotekoje vyko suaugusiųjų švietimo savaitės atidarymas - paroda, kurioje ir svečiai pristatė savo atsivežtą medžiagą.

 

Spalio 15 d. Vilniuje Suaugusiųjų švietimo asociacijos centre įvyko seminaras "Pristatymas, analizė ir tyrimas socialiai atskirtų grupių Europos kontekste". Buvo labai naudinga pasidalinti abipuse patirtimi.

Taip pat įvyko apvalaus stalo diskusija Darbo rinkos tyrimo tarnyboje : "Kaip darbo rinkos tyrimo tarnyba sprendžia socialines atskirties problemas".

 

Spalio 16 d. svečiai išvyko į Rumšiškių muziejų, kur įvyko Atvirų durų diena ir diskusija : kaip amatininkystė padeda reabilituoti socialiai atskirtuosius.

 

Tą pačią dieną su Kulautuvos bendruomenės nariais įvyko diskusija :kaip bendruomenės centrų veikla padeda grąžinti į visuomenę socialiai atskirtuosius.

 

Spalio 17 d. Kaune įvyko vaizdo konferencija: "mokymosi svarba, kad įveiktume socialinę atskirtį".

 

Spalio 18 d. Tarptautinė konferencija Klaipėdos dramos teatre sudomino svečius ir visus dalyvius tema - naujausios socialinės atskirties problemos Europos Sajungos Socrates ir Grundtvig suaugusiųjų švietimo programos kontekste.


 
                             

Šio seminaro metu užsienio svečiai pasidalino įspūdžiais, įgytais vizito Lietuvoje metu bei nuoširdžiai padėkojo Soros International House už gerą iniciatyvą, tokių mokymų metu, propaguoti europietiškumą ir mokymosi visą gyvenimą perspektyvas.

   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House