Turkų kalbos kursai

SIH siūlo nepakartojamą galimybę išmokti turkų kalbą!

Nors turkų kalba ir kultūra mums atrodo tokios tolimos ir egzotiškos, tačiau vis dėlto jų kalba yra labai paprasta ir lengva. Ją išmokti užtenka labai trumpo laiko ir kainuoja visai nedaug pastangų!

Jeigu Jūs planuojate atostogas, verslo kelionę, studijas - mūsų praktinės kalbos kursas kaip tik Jums!

Tai įdomu:

  • Turkų kalba yra Turkijos valstybinė kalba bei viena iš labiausiai pasaulyje paplitusių kalbų.
  • Turkų kalba - tiurkų kalbos grupės kalba. Tiurkų kalbos – Eurazijoje plačiai paplitusių, artimai susijusių kalbų šeima.
  • Turkiškai kalba apie 70 milijonų žmonių Turkijoje.
  • Iš viso priskiriama apie 40 kalbų, kuriomis kaip gimtąja kalba apie 180 mln. žmonių (iki 200 mln., jei įskaičiuoti ir tuos, kuriems tai antroji kalba).
  • Turkijoje rašytinei turkų kalbai vartojami lotyniški rašmenys.

Su kalba – į Turkiją!


Yra daug šalių, galinčių pradžiuginti saule, jūra ir ramiais paplūdimiais, tačiau niekur pasaulyje nerasite tokios kultūrų įvairovės kaip Turkijoje.

Šventyklos, amfiteatrai, mečetės, tiltai, tvirtovės, – visa tai įvairiausių senovės kultūrų palikimas. Hititai, jei galėtų, pašnibždėtų Jums, kaip jie didžiavosi sudarydami pirmą žmonijos istorijoje taikos sutartį. Frygai galėtų išduoti Karaliaus Mido paslaptį, sielvartaujantys Trojos gyventojai paaiškintų, kodėl jie pralaimėjo karą; Anatolijoje gimęs Šv. Paulius pakviestų sekti jo misijos keliais; osmanai papasakotų, kaip jie buvo sužavėti magiškąja Sofijos bažnyčia.O šiuolaikinės Turkijos gyventojo šiandien galite paklausti, kaip jis didžiuojasi beveik prieš šimtmetį įvykusia revoliucija ir savo Šalimi.Šiandien Turkija – tiltas tarp Europos ir Azijos.

Tai jaunų žmonių šalis. Daugiau nei 20% šalies gyventojų – jaunimas iki 20 metų. Tačiau senieji papročiai ir tradicijos yra išsaugotos ir puoselėjamos toliau. Nacionalinė muzika ir šokiai neprarado savo reikšmės šiuolaikiniame gyvenime, ir daugelyje vietų galima pamatyti nacionaliniais drabužiais pasipuošusius vietos gyventojus, pasidžiaugti jų atliekama muzika ir šokiais.

Turkija – gyvos kultūros ir senovės civilizacijų šalis. Vieną kartą joje pabuvojus, norisi grįžti čia ir vėl. Poilsio, dieviškos gamtos, istorijos ir kultūros derinys, svetingi žmonės, nebrangus servisas ir europietiškas aptarnavimas – visa tai savo svečiams siūlo Turkija.

Kurso trukmė suaugusiesiems: 54 akad. val. (10,5 savaičių, 2 kartus per savaitę po 2 pilnas valandas bei 0,5 val. testo aptarimui)
Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainų skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House