Kalbų studijos užsienyje - vertingas pasirinkimasGreičiausias ir efektyviausias būdas išmokti užsienio kalbą - tai mokytis ir gyventi aplinkoje, kurioje ja kalbama. Tai ne tik mokymasis klasėse, bet ir dalyvavimas kultūriniuose renginiuose, bendravimas su žmonėmis iš viso pasaulio, kitos šalies kultūros ir gyvenimo būdo pažinimas.

Apie 100 000 žmonių - moksleivių ir studentų, tarnautojų ir verslininkų - kasmet pasirenka kalbų studijas viename iš 120 aukštą tarptautinę reputaciją turinčių International House kalbų mokymo centrų daugiau nei 30-yje pasaulio šalių.


Be to siūlome anglų, prancūzų, vokiečių, ispanų kalbų studijas tarptautinio Schiller universiteto CP Language Institutes : Florida, London, Leysin, Heidelberg, Madrid, Barcelona.


Kviečiame mokytis anglų kalbos Angloschool Londone ir ST. ANDREWS KALBŲ KOLEDŽE Cambridge.


Vykdami mokytis, Jūs galite pasirinkti :

  • pamokų skaičių ir mokymosi intensyvumą,
  • apgyvendinimo sąlygas (vienviečiuose ar dviviečiuose kambariuose vietinėse šeimose su pilnu ar daliniu maitinimu, mokyklų bendrabučiuose arba viešbučiuose),
  • kursų tipą (bendrinė ar verslo kalba, intensyvūs, individualūs ar specializuotos kalbos kursai pagal darbo profilį).

Paprastai rengiami atskiri kursai ir programos moksleiviams iki 16 metų ir suaugusiesiems. Vaikai gali vykti ne jaunesni nei 12-os metų.

Kursus galite pradėti kiekvieną pirmadienį arba nuo fiksuotos datos (priklausomai nuo mokyklos, į kurią vykstate).


Minimali kursų trukmė - 2 savaitės, maksimali - pagal Jūsų pageidavimą.


Labai populiarios yra bendrinės ir verslo bei specializuotos anglų kalbos studijos medikams, teisininkams, viešbučių vadybininkams, inžinieriams, turizmo pramonės bei kitų sričių specialistams Londone, Torquay, Bath ir Newcastle (Didžiojoje Britanijoje), Dubline (Airijoje), kur žmogus, esant labai lanksčiam tvarkaraščiui, gali pasinerti tik į studijas arba jas derinti su poilsiu. Tai kultūriniai ir sporto renginiai, iškylos, koncertai, įžymių vietų lankymas ir, be abejo, nauji draugai iš viso pasaulio.


Norintiems išmokti vokiečių, prancūzų, ispanų, italų kalbų, galime pasiūlyti kursus Freiburge, Ženevoje ar Nicoje, Barselonoje ar Madride, Milane, Romoje bei daugelyje kitų miestų.


Vykstantiems į ilgalaikes komandiruotes Australijoje, JAV, Naujojoje Zelandijoje ar Argentinoje ir norintiems ten gilinti savo anglų kalbos žinias, mielai padėsime susisiekti su mūsų kolegomis iš IH šiose šalyse.


Vaikams ir jaunimui siūlomos vasaros stovyklos, kuriose, be kalbos mokymo vyksta labai intensyvi užklasinė veikla (diskotekos, koncertai, viktorinos, sporto renginiai, ekskursijos ir t.t.).


Vaikai apgyvendinami vienviečiuose arba dviviečiuose kambariuose su pilnu maitinimu vietinėse šeimose, kurios yra kruopščiai atrenkamos.


Kursų kaina priklauso nuo jų trukmės, intensyvumo ir gyvenimo sąlygų. Detalų kiekvienos kelionės aprašymą palankiausiomis sąlygomis pateiksime pagal konkretų pageidavimą. Kreiptis į mus reikėtų likus ne mažiau kaip 5 savaitėms iki numatytos išvykimo datos. Apmokėjimas už kursus išankstinis. Jei mokama banko kortele, reikia pranešti jos numerį.


Nesvarbu, kas esate - verslininkas ar tarnautojas, mokotės mokykloje ar universitete, dirbate ar esate pensijoje, Jūs įsitikinsite, kad SIH tikrai galės pasiūlyti kursą Jums ir visai Jūsų šeimai!

Išsamesnės informacijos apie IH mokyklas visame pasaulyje galite rasti adresu:
http://ihworld.com/school/studyabroad

Soros International House taip pat glaudžiai bendradarbiauja su šiomis institucijomis ir tarpininkauja vykstantiems mokytis šių kalbų:


SCHOOL OF LANGUAGES UNIVERSITY OF BRIGHTON- www.brighton.ac.uk
BASIL PATERSON EDINBURG- www.basilpaterson.co.uk
ASPECT INTERNATIONAL LANGUAGE ACADEMIES
EXETER ACADEMY- www.exeteracademy.co.uk
STAFFORD HOUSE CANTERBURY- www.eci.ie
ISC (INTERNATIONAL STUDENT CLUB)- www.student-club.co.uk
SELECT ENGLISH CAMBRIDGE- www.selectenglish.co.uk
CP LANGUAGE INSTITUTE- www.cp-languages.com


   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House