Mokykitės anglų kalbos RUDENS trimestre!

Anglų kalbos kursai SIH organizuojami nuo 1993 m. Vilniuje, Lietuvoje!

Anglų kalba – pati paklausiausia ir populiariausia tarp norinčiųjų išmokti užsienio kalbos! Anglų kalbos kursai SIH yra organizuojami ne tik suaugusiesiems, bet ir paaugliams bei vaikams ir patiems mažiausiems 3-6 metų vaikučiams (anglų kalbos SIH moko vaikų darželiuose Vilniuje). Didelę patirtį turinčioje SIH galima mokytis tiek bendrinės, tiek specialiosios anglų kalbos grupėse ir individualiai SIH ir užsakovo patalpose Vilniuje.

Kviečiame mokytis anglų kalbos RUDENS trimestre:

  • nuo rugsėjo 16 d. - vaikus, jaunimą bei suaugusiuosius, skubančius pradėti mokytis!
  • nuo rugsėjo 25 d. - suaugusiuosius, norinčius dar pasidžiaugti užsitęsusia vasara!

Preliminarų RUDENS trimestro kalbų kursų tvarkaraštį grupėse (SIH patalpose) rasite: Rudens kursų tvarkaraštis

Puiki naujiena – jau nuo spalio mėnesio organizuosime anglų kalbos kursus ne tik mūsų pagrindinėse patalpose (Konstitucijos pr. 23 A), bet ir kituose Vilniaus miesto rajonuose!

Mokykitės anglų kalbos arčiau savo namų ar darbo (tikslius adresus skelbsime šiek tiek vėliau):

  • Pilaitėje;
  • Patogioje Pašilaičių rajono vietoje ne tik Pašilaičiuose gyvenantiems ar dirbantiems, bet ir Justiniškių bei Viršuliškių gyventojams;
  • Šeškinės ir Fabijoniškių gyventojams/dirbantiems šiuose rajonuose patogioje vietoje.

2 kartus per savaitę vykstantys anglų kalbų kursai vaikų ir paauglių grupėms planuojamos nuo 16.00 val., suaugusiųjų – nuo 17.45/18.00 val. (dienų derinius pritaikysime pagal poreikius)

Kursų VAIKAMS ir PAAUGLIAMS aprašymus rasite:

Kursų SUAUGUSIESIEMS aprašymus rasite:

Kursų kainas rasite: Kainoraštis

Norėtumėte mokytis anglų kalbos užsienyje?

SIH siūlo kalbų vasaros programas ir stovyklas vaikams, jaunimui bei suaugusiesiems visame pasaulyje. Konsultuojame pasirenkant šalį, mokymosi centrą, kursą kiekvieno skoniui ir pageidavimui, susisiekiame su kolegomis užsienyje ir suderiname Jūsų mokymosi bei gyvenimo sąlygas, padedame užpildyti visus reikiamus dokumentus, pasirūpiname registracijos patvirtinimu. 

Registruokitės jau dabar ir mokykitės anglų kalbos Jums patogioje vietoje: el. paštu info@sih.lt arba tel. nr. +370 600 20636

SIH – laikas mokytis kalbų!