Birželio mėnesio SIH anglų kalbos Dienos mokyklėlės akimirkos!
2015 06 22   Birželio mėnesio SIH anglų kalbos Dienos mokyklėlės akimirkos!

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šį birželį (8 - 12 ir 15 - 19d.) pas mus šurmuliavo nemažas būrys gražaus jaunimo – mažiausiajai buvo vos 6 - eri, vyriausiajam  -  13 metų. Tiek daug klegesio ir nuoširdaus vaikiško juoko užpildė klases ir koridorius, kad viskas tapo be galo gyva.


Vaikai kiekvieną rytą pradėdavo anglų kalbos pamokėlėmis - per jas mokėsi naujų žodžių, frazių, sprendė kryžiažodžius, dainavo, dalyvavo projektuose ir kitaip, linksmai, bandė pakartoti jau žinomus bei išmokti naujus anglų kalbos dalykus su mokytojomis Ksenija, Renata bei Daiva.


Dailės pamokas vedė profesionalus dailininkas Vytautas Poška - jis  ne tik ateidavo pas vaikus dailės užsiėmimams, bet ir pats sulaukdavo jų svečiuose, savo dailės studijoje. Tad mažieji jo kolegos turėjo puikią progą pajusti, kaip gyvena ir kuria menininkai.


Skaniai papietavę ir atgavę jėgas, visi kartu smagiai leisdavo laiką kartu su vadovais Ieva bei Rimu žaisdami įvairius lauko žaidimus. Aplankė Valdovų rūmus - ši išvyka paliko tikrai didelį įspūdį, nes vaikai pabuvojo ne tik valdovų menėse, apžvalgos bokšte, bet ir visą laiką buvo lydimi nuostabiai įdomaus gidės pasakojimo. Taip pat stovyklėlės dalyviai lankėsi Nacionalinėje Dailės galerijoje, kur jiems buvo organizuotas edukacinis užsiėmimas „Paliesk ir įsivaizduok“. Pabandę pajusti  ir įvertinti savo lytėjimo galias, vėliau apžiūrėjo galerijoje esančius eksponatus, išgirdo daug įdomių gidės pasakojamų istorijų apie vieno ar kito eksponato atsiradimą.


Gintarės padedami, vaikai ypač daug susidomėjimo  rodė  anglų kalbos lavinimui  kompiuterių klasėje  - linksmos ir interaktyvios  užduotys buvo vienos mėgstamiausių visos dienos užsiėmimų.


Norime be galo padėkoti visiems jauniesiems draugams, padėjusiems sukurti puikią stovyklėlės nuotaiką ir vadovams – ačiū visiems už jūsų kantrybę, draugiškumą, kūrybiškumą.

Atgal
   
 
Konstitucijos pr. 23, A korp., 3A, 08105 VILNIUS
Informacija tel. (+370 5) 272 4879, mob. (+370) 600 20636 faks.(+370 5) 272 4839
El. paštas: info@sih.lt
Skype: soros_international_house
Įmonės kodas 121892379
Atsisk.s.Nr. LT337044060000920422
Bankas AB SEB bankas
© 2011 Soros International House