Studijos JAV ir Europos universitetuose

STUDIJOS GERIAUSIUOSE JAV IR EUROPOS UNIVERSITETUOSE

Naujasis Soros International House partneris „Atlas akademija“ padeda motyvuotiems moksleiviams, turintiems aukštus akademinius rezultatus, pasiruošti stojimams į geriausius JAV ir Europos universitetus, tokius kaip Harvardas, Jeilis, Oksfordas, Kembridžas, SciencesPo ir kiti!

STUDIJOS JAV

Ruošdamiesi su „Atlas akademija“, moksleiviai turės daug didesnį šansą būti priimti į Gebenės lygos+ (angl. „Ivy League+“) aukštąsias mokyklas (Harvard, Yale, likusiųjų „Ivy 8“, taip pat Stanford, UChicago, Duke, MIT, Northwestern, UC Berkeley, UCLA, NYU).

Kuo JAV universitetai išsiskiria iš kitų geriausių universitetų pasaulyje?

  • Galimybė gauti pilną finansavimą studijų bei pragyvenimo išlaidoms. Geriausi JAV universitetai paprastai skirsto finansinę paramą savo studentams pagal individualų finansinį poreikį. Tai reiškia, kad studentai iš šeimų, kurių metinės pajamos nesiekia daugiau nei $70 000 per metus, paprastai nemoka nieko nei už studijas, nei pragyvenimą. O šeimos, uždirbančios daugiau, moka kiek didesnes sumas pagal universiteto nustatytas laipsniškas gradacijas – vėlgi priklausomai nuo metinių šeimos pajamų dydžio. Tokios politikos universitetai laikosi, kad nei vienam įstojusiam moksleiviui mokslo kaina nesudarytų jokių kliūčių.
  • Mokymasis iš pasaulinio garso profesorių mažose klasėse. Geriausi JAV universitetai suteikia galimybę mokytis iš Nobelio premijos laureatų, žymių investuotojų, buvusių valstybių vadovų, verslo pasaulio atstovų 10-15 žmonių klasėse. Tokia mokymosi kokybė bei dėmesys studentui nėra pasiekiami niekur kitur pasaulyje.
  • Bendruomenė. Mokymasis drauge su talentingiausiais studentais iš viso pasaulio reiškia didžiulį asmeninį bei akademinį tobulėjimą klasėje ir už jos ribų. Stiprus geriausių JAV universitetų alumnų tinklas suteikia išskirtines karjeros galimybes prestižiškiausiose kompanijose, tarptautinėse organizacijose ir kt.
  • Finansiniai resursai. Geriausios JAV aukštosios mokyklos investuoja milžiniškas sumas į tyrimus bei turi geriausias laboratorijas ir bibliotekas pasaulyje.

STUDIJOS EUROPOJE

Ruošdamiesi su „Atlas akademija“, akademiškai stiprūs moksleiviai turi didelius šansus įstoti į geriausius universitetus Europoje, kur programos yra siulomos anglų k. (Oxford, Cambridge, UCL, ICL, KCL, LSE, Edinburgh, Bocconi, UvA, TU Delft, SciencesPo, École Polytechnique ir kt.). Štai kelios priežastys, kodėl studijos Europoje yra puikus pasirinkimas:

  • Mokslo kaina. Studijų kainos valstybiniuose (žemyninės) Europos universitetuose yra gerokai žemesnės nei JAV ar JK, neatsižvelgiant į studento šeimos finansinę situaciją. Pavyzdžiui, studijos daugumoje Nyderlandų universitetų kainuoja apie €2,000 per metus (ES studentams), taip pat yra siūlomos stipendijos ir paskolos dirbantiems studentams.
  • Didesni šansai įstoti. Dauguma Europos aukštųjų mokyklų yra mažiau selektyvios savo atrankose nei stipriausi JAV universitetai, tačiau jose švietimo kokybė yra labai aukšta.
  • Prestižas. Geriausi universitetai Europoje gali pasigirti itin gera reputacija, kai kuriais atvejais prilygstančia geriausių JAV mokyklų.

KODĖL VERTA RUOŠTIS SU ATLAS?

  • Puikūs istoriniai rezultatai. Iš 29 stojusiųjų, kurie baigė pilną mūsų siūlomą JAV stojimų kursą, 14 šiuo metu studijuoja TOP 10 universitetų pasaulyje (įskaitant Harvardą, Jeilį, Oksfordą, Kembridžą ir kt.), likusieji – tarp TOP 50. Tai yra beprecedentis rezultatas tarp geriausių Europos ir netgi JAV akademinių konsultantų, besispecializuojančių stojimuose.
  • Tik aukščiausios kvalifikacijos mentoriai. Mūsų mentoriai yra geriausių pasaulio universitetų studentai ir alumnai, kurie patys sėkmingai įveikė stojimo procesą, savo pavyzdžiu įrodė, kad įstoti yra įmanoma ir tikrai verta, bei šiuo metu yra tarp geriausių 5-20% studentų savo kurse.
  • Tiesioginis bendravimas su atrankos bei finansinės paramos vedėjais. Remdamiesi ankstesniais metais įstojusių moksleivių patirtimi ir iš vertintojų gautu grįžtamuoju ryšiu, „Atlas akademijos“ mentoriai yra pasiruošę suteikti geriausius patarimus studijų klausimais bei pasidalinti geriausiomis praktikomis, padėjusiomis senesnių kartų studentams įstoti į svajonių aukštąsias mokyklas. Mūsų mentoriai taip pat padeda moksleiviams dėrėtis dėl kuo palankesnės finansinės paramos ir kai kuriais individualiais atvejais, yra padėję sutaupyti iki $36 000 per metus.

Susidomėjote?

Registruokitės nemokamai konsultacijai su studijų ekspertu.