Lietuvių kalbos kursai Vilniuje

PASTABA. Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainoraščio skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.

Esame Soros International House – profesionalios pasaulinės kalbų mokymo organizacijos, vienijančios daugiau kaip 150 institucijų, nariai nuo 1993 metų. Pas mus galite mokytis daugiau kaip 14 kalbų, tarp jų ir lietuvių. Lietuvių kalbos kursai yra skirti užsieniečiams, gyvenantiems Lietuvoje ir norintiems patobulinti šios kalbos įgūdžius. Mokantis ne gimtakalbiams, pravartu turėti omenyje, jog lietuvių kalba – tai viena iš gramatiškai sudėtingiausių kalbų, ją išmokti savarankiškai yra itin sunku, todėl besimokant tikrai pravers patyrusių mokytojų pagalba.

PAGRINDINIAI LIETUVIŲ KALBOS KURSŲ TIPAI

  • Bendrinės kalbos kursai.
  • Bendrinės verslo / dalykinės kalbos kursai.
  • Specialiosios kalbos kursai.

Į visus aukščiau išvardintus kalbos kursus užsirašyti visi nepriklausomai nuo jų amžiaus – kursai rengiami ir jaunimui, ir suaugusiesiems. Užsiėmimuose taikomi naujausi mokymo metodai, naudojami modernūs vadovėliai, gausi garso bei vaizdo medžiaga, dirba didelę patirtį sukaupę lietuvių kalbos dėstytojai.

KALBOS ĮGŪDŽIŲ LAVINIMO KURSAI

Norint gerai perprasti ir įsisavinti kalbą, svarbu mokytis visų kalbos įgūdžių, vienu metu apimant skaitymą, rašymą, klausymą bei kalbėjimą. Soros International House rengiamuose kursuose tiksliai apibrėžti pamokų tikslai ir jų turinys, studentai paskirstomi į grupes pagal žinių lygį, atliekami žinių patikrinimo testai, skiriamos namų užduotys.

Vedami šie lietuvių kalbos įgūdžių lavinimo kursai:

  • Kalbėjimo įgūdžių tobulinimas yra skirtas jau turintiems kalbos žinių ir mokantiems kalbą bent B1 lygiu. Specialių kursų metu išmokstama laisvai bendrauti kasdienėse bei svarbiausiose darbo situacijose, ugdomi klausymo gabumai.
  • Tarimo įgūdžių tobulinimas itin svarbus norinti taisyklingai tarti žodžius. Lietuvių kalbos fonetinė sistema nėra iš lengvųjų, todėl kalbų mokytojai ilgai ir atsidavusiai dirba su visais studentais, kuriems ši kalba nėra gimtoji. Šie specialūs kursai tinka tik pažengusiems, bent A2 lygį turintiems lietuvių kalbos studentams.
  • Rašymo įgūdžių tobulinimas svarbus tuomet, kai rašymo įgūdžiai yra reikalingi Jūsų profesijoje ar kai tiesiog norite išmokti taisyklingos rašybos. Kursai galimi nuo A2 lygio ir labiau pažengusiems.

MOKYMASIS GRUPĖSE IR INDIVIDUALIAI

Kviečiame mokytis lietuvių kalbos grupėse arba individualiai.

  • Kursai mažose grupėse – iki 4 asmenų.
  • Kursai didesnėse grupėse – nuo 5 iki 8 asmenų.
  • Kursai individualiai vienam asmeniui.

Užsirašykite į lietuvių kalbos kursus ir mūsų profesionalūs mokytojai padės Jums išmokti lietuvių kalbą, kurią galėsite taikyti ne tik darbuose bei moksluose, bet ir asmeniniame gyvenime. Mokytis kalbų su patyrusių mokytojų pagalba yra lengva ir malonu!