Kalbų testavimo tvarkaraštis

Jau galima atlikti anglų kalbos lygio nustatymo testą pretendentams į valstybės tarnybą NUOTOLINIU būdu!

Kaip tą padaryti?

  1. SUDERINIMAS. Rašykite el. paštu info@sih.lt, jog norite atlikti anglų kalbos nustatymo testą, skirtą pretendentams į valstybės tarnybą. SIH administracijos darbuotojai su Jumis susisieks ir suderins abiem pusėm patogų laiką (darbo valandomis) dėl testo rašto dalies atlikimo. Suderinus laiką, paprašysime susimokėti už testą iki testo laikymo dienos. PASTABA. Rašydami dėl testo, būtinai nurodykite savo telefono numerį! Iš anksto dėkojame.
  2. RAŠTO DALIES ATLIKIMAS. Testas raštu bus vykdomas gyvai per "Zoom" programą. Testo nuorodą atsiųsime jums į elektroninį paštą sutartu laiku, gavę jūsų mokėjimo patvirtinimą. PASTABA. Būtina turėti "Google" paskyrą, kad galėtumėte prisijungti ir atlikti testą. Testo dalis raštu trunka iki 40min. Būkite pasiruošę parodyti savo tapatybės patvirtinimo dokumentą, kad viskas vyktų sklandžiai.
  3. INTERVIU VYKDYMAS. Gavę užpildytą testą raštu, jame nurodytu jūsų telefono numeriu artimiausiu laiku su jumis susisieks anglų kalbos dėstytojai ir įvertins jūsų kalbinius įgūdžius.
  4. PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMAS. Atlikus abi testo dalis, dėstytojas įvertins jūsų rezultatus ir SIH darbuotojai jums parengs nustatyto anglų kalbos lygio pažymėjimą. Pažymėjimas bus išsiųstas .pdf formatu jūsų nurodytu elektroniniu paštu (norinčius atsiimti pažymėjimo originalą, paprašysime susisiekti su mumis).

SIH - naujus iššūkius įveikime kartu!

Už testą į kalbų kursus mokamas 11,50 Eur avansinis mokestis, kuris vėliau išskaičiuojamas iš bendros kursų sumos. 


Naujiems studentams, besiregistruojantiems į SIH organizuojamus kalbų mokymo kursus bei valstybės tarnautojams:

  • ANGLŲ KALBA
  • KITOS KALBOS
  • PRETENDENTŲ Į VALSTYBĖS TARNYBĄ TESTAVIMAS
Pretendentų į valstybės tarnybą testų kainos yra nuo 18,99 Eur iki 23,99 Eur.

 

Testavimo laiką kviečiame derinti su administracija: 
Tel. (+370) 600 20636 
El.p. info@sih.lt 


Iki susitikimų Soros International House!