Kalbų testavimo tvarkaraštis

Jau galima atlikti anglų kalbos lygio nustatymo testą pretendentams į valstybės tarnybą NUOTOLINIU būdu!

Kaip tą padaryti?

  1. SUDERINIMAS. Rašykite el. paštu info@sih.lt arba gintare@sih.ltelvyra@sih.lt, jog norite atlikti anglų kalbos nustatymo testą, skirtą pretendentams į valstybės tarnybą. SIH administracijos darbuotojai su Jumis susisieks ir suderins abiem pusėm patogų laiką (darbo valandomis) dėl testo rašto dalies atlikimo. Suderinus laiką, paprašysime susimokėti už testą iki testo laikymo dienos. PASTABA. Rašydami dėl testo, būtinai nurodykite savo telefono numerį! Iš anksto dėkojame.
  2. RAŠTO DALIES ATLIKIMAS. Testas raštu bus vykdomas gyvai per "Skype" arba "Messenger" programą. Testo nuorodą atsiųsime jums į elektroninį paštą sutartu laiku, gavę jūsų mokėjimo patvirtinimą. PASTABA. Būtina turėti "Google" paskyrą, kad galėtumėte prisijungti ir atlikti testą. Testo dalis raštu trunka iki 40min. Būkite pasiruošę parodyti savo tapatybės patvirtinimo dokumentą, kad viskas vyktų sklandžiai.
  3. INTERVIU VYKDYMAS. Gavę užpildytą testą raštu, jame nurodytu jūsų telefono numeriu arba "Skype" programos vardu artimiausiu laiku su jumis susisieks anglų kalbos dėstytojai ir įvertins jūsų kalbinius įgūdžius.
  4. PAŽYMĖJIMO IŠDAVIMAS. Atlikus abi testo dalis, dėstytojas įvertins jūsų rezultatus ir SIH darbuotojai jums parengs nustatyto anglų kalbos lygio pažymėjimą. Pažymėjimas bus išsiųstas .pdf formatu jūsų nurodytu elektroniniu paštu (norinčius atsiimti pažymėjimo originalą, paprašysime susisiekti su mumis po karantino).

SIH - naujus iššūkius įveikime kartu!

Informacija apačioje įsigalios rudenį:

Už visus testus mokėti SIH administracijoje galima tik grynaisiais. Už testą į kalbų kursus mokamas 11,50 Eur avansinis mokestis, kuris vėliau išskaičiuojamas iš bendros kursų sumos. 


Naujiems studentams, besiregistruojantiems į SIH organizuojamus kalbų mokymo kursus bei valstybės tarnautojams:

  • ANGLŲ KALBA
DĖMESIO! Testuojame be išankstinės registracijos lentelėje nurodytu laiku! Maloniai prašome nevėluoti ir atvykti testuotis ne vėliau kaip 1 val. iki testavimo laiko PABAIGOS.

 

2020 m. - mėn. - d. (laikai atnaujinami kas savaitę)

Diena Laikas
Pirmadienis  -
Antradienis  -
Trečiadienis  -
Ketvirtadienis

 -

Penktadienis  -

*bus atliekama tik testo dalis raštu, testavimas žodžiu bus atliekamas telefonu.

  • KITOS KALBOS

Testavimo laiką kviečiame derinti su administracija: 
Tel. (+370) 5 272 4879, mob. (+370) 600 20636 
El.p.info@sih.lt

  • PRETENDENTŲ Į VALSTYBĖS TARNYBĄ TESTAVIMAS

Pretendentų į valstybės tarnybą testų kainos yra nuo 14,99 Eur iki 19,99 Eur (Testavimo laikai nurodyti lentelėje viršuje).

PASTABA. Pretendentus į valstybės tarnybą maloniai prašome į testą atsinešti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pažyma paruošiama per 1- 2 darbo dienas. Norėtume atkreipti dėmesį, kad pakartotinai testą tas pats asmuo gali laikyti ne anksčiau kaip po trijų mėnesių (po pirmojo karto, jeigu žmogus mano esant tikslinga testą perlaikyti). REGISTRUOTIS NEREIKIA.


Iki susitikimų Soros International House!