Anglų kalbos kursai Vilniuje

PASTABA. Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainoraščio skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.

Siekiant pasisekimo tarptautinėje rinkoje, anglų kalbos žinios yra būtinos. Dabartinė lingua franca iš savo sosto nesitraukia, todėl jeigu norite savo darbo vietoje, užsiėmimuose, moksluose bei kelionėse jaustis lyg kalba Jums nekelia per didelių sunkumų ir su iškilusiais iššūkiais susitvarkote sklandžiai ir su pasitikėjimu savimi, investuokite į užsienio kalbos tobulinimą.

Taigi, kaip išmokti anglų kalbą, kad žinios nebūtų pamirštos?

Anglų kalbos kursai Vilniuje – tai kursai ne tik pradedantiems savo kelionę kalbos pažinimo link, bet ir aukštesnį kalbos lygį įgijusiems žmonėms; tai kursai tiems, kas kopia naujos karjeros laiptais bei tiems, kas apie esamos karjeros subtilybes nori gebėti kalbėti angliškai. Rinkitės anglų kalbos kursus jei siekiate gerų egzaminų rezultatų arba tiesiog norite pagaliau išmokti ar patobulinti šią kalbą.

Pagrindinės kalbos kursų kategorijos

Soros International House organizuojamus kursus galima skirstyti į tris pagrindines kategorijas:

  1. Bendrinės kalbos kursai. Šie anglų kalbos kursai rengiami visiems, nepriklausomai nuo jų jau įgyto kalbos lygio. Kursų metu tobulinami šie įgūdžiai – šnekamoji kalba, gramatika, skaitymas, rašymas, tobulinamas žodynas. Mūsų studentai yra mokomi taikant šiuolaikiškus metodus bei pasaulyje pripažintą praktiką. Pamokų metu leidžiamės į gyvenimiškas situacijas, diskutuojame aktualiomis temomis tam, kad kursus baigę žmonės kalbėdami užsienio kalba jaustų kuo didesnį pasitikėjimą savo žiniomis.
  2. Bendrinės verslo / dalykinės kalbos kursai. Dirbant tarptautinėse įmonėse, dalykinės kalbos išvengti nepavyks. Kursų metu mūsų kalbos specialistai padės Jums praturtinti verslo žodyną, mokys specifinių bendravimo įgūdžių, verslo etiketo ir etikos.
  3. Specialiosios kalbos kursai. Kiekviena profesija turi specifinę terminologiją, kurios subtilybės bendrinės anglų kalbos kursuose nėra paliečiamos, todėl šie kursai padės ne tik žmonėms, pradedantiems mokytis anglų kalbą, bet ir C1 / C2 lygiu kalbantiems žmonėms, kuriems tereikia patobulinti specialiąją kalbą. Specialiosios kalbos užsiėmimų trukmė ir kaina nustatoma individualiai.

Soros International House kalbų mokytojai ir specialistai prisitaiko prie norinčių mokytis poreikių, todėl siūlo ne tik pagrindinius kalbos kursus, apie kuriuos rašome aukščiau, bet ir kitokio pobūdžio kalbos tobulinimo kursus:

  1. Individualus anglų kalbos mokymas. Šie kursai rengiami vienam arba keliems asmenims vienu metu, juose nustatomas individualus pamokų planas pagal tai, kokių rezultatų siekia studentas. Individualūs kalbos kursai taip pat rengiami įmonių darbuotojams, žmonėms, besiruošiantiems egzaminams ir pan. Šis mokymosi būdas yra ypač tinkamas siekiantiems gerų rezultatų per trumpesnį laiko tarpą. Viską, nuo pamokų laiko iki intensyvumo nustato klientas.
  2. Kalbų mokymas įmonėse. Kursai rengiami jūsų įmonės patalpose Vilniuje darbuotojams patogiu metu. Pagal poreikį ir anglų kalbos lygį Jūs galite pasirinkti kursų intensyvumą ir apimtį. Užsiėmimų kaina ir trukmė yra sutartinės.

Kalbos įgūdžių lavinimo kursai

  1. Kalbėjimo įgūdžių tobulinimas. Šie mokymai skirti žmonėms, turintiems B1 arba aukštesnį anglų kalbos lygį, kuriems reikia daugiau praktikos bendraujant, skaitant ir klausant anglų kalba. Mokymų metu, pagal Jūsų poreikį, padėsime Jums įvaldyti profesinę anglų kalbą žodžiu bei kalbėsimės kitomis jūsų pageidautinomis temomis.
  2. Tarimo įgūdžių tobulinimas. Prastas tarimas gali labai apsunkinti socialines situacijas ir net geros kalbos žinios nepadės, jeigu pašnekovui bus sunku Jus suprasti. Kartu mokysimės tinkamo tarimo ir intonacijos, ugdysime Jūsų pasitikėjimą savimi šnekant angliškai. Šie kursai skirti A2 ir aukštesnį anglų kalbos lygį turintiems žmonėms.
  3. Rašymo įgūdžių tobulinimas. Rašantieji angliškai dažnai susiduria su nenatūralaus skambesio problema, t. y. jų tekstai skamba lietuviškai, o ne angliškai. Tam, kad būtų išvengta šių ir kitų panašių rašymo problemų, rengiame specialius mokymus rašymo įgūdžiams lavinti. Pagal poreikį mūsų kalbų specialistai išmokys savo studentus rašyti formalius ir neformalius laiškus, įvairaus tipo dokumentus, akademinius tekstus ir pan.

Kviečiame prisijungti prie mūsų organizuojamų kursų bei mokymų Vilniuje! 28 metus patirties mokyme ir švietime turinti organizacija SIH garantuoja aukštą kursų kokybę ir darbą su profesionalais. Jeigu turite klausimų, maloniai kviečiame kreiptis.