Ispanų kalbos kursai

PASTABA. Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainoraščio skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.

Pasaulio Ekonomikos forumas įvardina ispanų kalbą kaip vieną iš naudingiausių kalbų pasaulyje, kurią lenkia tik anglų, kinų ir prancūzų kalbos. Galima drąsiai teigti, kad tarptautinėje rinkoje su ispanų kalbos žiniomis tikrai nepražūsite, o keliaudami kalbos žiniomis nustebinsite net vietinius!

Ispanų kalbos kursai Soros International House yra skirti ne tik tiems, kas nori patobulinti ispanų kalbos žinias, bet ir visiems, norintiems pradėti mokytis nuo nulio. Mūsų organizacijoje dirba specialius sertifikatus įgiję ir aukštuosius mokslus baigę mokytojai, turintys didelę patirtį ir suaugusiųjų, ir vaikų mokyme. Į kursus kviečiame visus norinčius išmokti ispanų kalbą nuo nulio bei tuos, kas siekia patobulinti šios melodingos kalbos įgūdžius.

Organizuojamų kalbos kursų tipai

Leiskitės į kelionę kalbos pažinimo link.

  1. Bendrinės kalbos kursai. Šie kursai yra orientuoti į bendravimo ispaniškai įgūdžių lavinimą. Pasitelkiant šiuolaikinę mokymų metodiką, tobulinami studentų kalbiniai įgūdžiai, skaitymas, rašymas, gramatika bei plečiamas žodynas. Siekiame, kad kursus baigę studentai, bendraudami ispanų kalba, jaustųsi natūraliai ir pasitikėtų savimi.
  2. Bendrinės verslo / dalykinės kalbos kursai. Šie kursai ypač aktualūs dirbantiems įmonėse su ispanakalbiais. Mokome specifinės verslo terminologijos, verslo etiketo ir etikos. Kursai skirti žmonėms, turintiems A2 ir aukštesnį ispanų kalbos lygį.

Rinkitės kalbos kursų intensyvumą

Rengiame intensyvius ispanų kalbos kursus. Šiuos kursus lankantys žmonės ispanų kalbos subtilybes įvaldys per trumpesnį laiko tarpą, mokydamiesi didesniu tempu nei tie, kas lanko įprastus bendrinės ispanų kalbos kursus.

Rinkitės grupės dydį

Rengiame individualius ispanų kalbos kursus vienam žmogui, organizuojame kursus mažesnėms (iki 4 žmonių) ir didesnėms (nuo 5 iki 8 žmonių) grupėms. Mokymų intensyvumą, trukmę bei tematiką nustato šiuos kursus pasirinkę žmogus arba grupė. Kadangi grupės nėra didelės, padidėja dėmesys atskiram mokiniui, jau nekalbant apie tai, kad žmonės dažnai jaučiasi jaukiau dirbdami mažesnėje, glaudesnėje grupėje arba po vieną.

SIH organizacija garantuoja aukštą kalbos kursų kokybę ir šiuolaikinius dėstymo metodus. Mes siekiame, kad mūsų organizuotuose kursuose įgytos žinios Jums būtų naudingos praktikoje – profesinėje veikloje, tolimesniuose mokymuose bei asmeniniame gyvenime.