Vokiečių kalbos kursai Vilniuje

PASTABA. Kursų kainos ir nuolaidos skelbiamos naujienų ir kainoraščio skiltyje prieš kiekvieno trimestro pradžią.

Šiame puslapyje sužinosite visą aktualiausią informaciją apie vokiečių kalbos kursus Soros International House. Mūsų specialistai padės perprasti ir įsisavinti šią kalbą Jūsų pasirinktu tempu, paruoš Jus egzaminams, užtvirtinantiems reikiamą kalbų mokėjimo lygį. Kursai vedami individualiai arba grupėse, organizuojami mokymai atsižvelgiant į studentų poreikius.

Dėmesys visokeriopam kalbos mokėjimui

Tam, kad išmoktumėte ne tik bendrinę kalbą, bet ir galėtumėte vokiečių kalbą vartoti dalykinėje aplinkoje, siūlome skirtingus kalbų mokymo kursus:

  • Bendrinės kalbos kursai. Bendrinės kalbos kursų metu išlavinsite savo supratimo, kalbėjimo, rašymo bei skaitymo įgūdžius. Kursai rengiami ir pradedantiesiems, ir pažengusiems, daugiausiai dėmesio skiriama bendravimo įgūdžių lavinimui realiose gyvenimiškose situacijose.
  • Bendrinės verslo / dalykinės kalbos kursai. Šie kursai orientuoti į verslo sritį – šalia bendrinės kalbos dar papildomai plečiamas verslo žodynas, mokomasi specifinių kalbinių įgūdžių, verslo etiketo. Kursai skirti tik pažengusiems studentams.
  • Specialiosios kalbos kursai. Šie kursai skirti tam tikros srities specialistams, norintiems praplėsti savo profesinės srities žodyną specialia terminologija. 

Efektyvus mokymasis grupėse ir individualiai

Soros International House organizuojami vokiečių kalbos kursai tinkami ir jaunimui, ir suaugusiesiems. Trumpai peržvelkime labiausiai paplitusius mokymo būdus:

  • Individualus mokymas. Mokomasi dirbant akis į akį su patyrusiu specialistu, kuris visą savo dėmesį gali sutelkti būtent Jums.
  • Mokymas grupėse. Šie kursai vyksta mažose, iki 4 žmonių grupelėse bei didesnėse, nuo 5 iki 8 asmenų, grupėse.

Vokiečių kalbos kursai Jūsų įmonėje

Organizuojame kalbų mokymus įmonėse. Vokiečių kalba tampa vis paklausesnė tarptautinėje rinkoje, todėl, esant poreikiui, galime pravesti vokiečių kalbos apmokymus Jūsų įmonės darbuotojams. Suteikiame galimybę derinti kursų intensyvumą, trukmę ir kainą.

Kalbos įgūdžių lavinimas

Ypatingą dėmesį skiriame įvairių vokiečių kalbos įgūdžių tobulinimui. Galimi specialūs kursai, skirti studentams, kurie jau turi kalbos pagrindą:

  • Kalbėjimo įgūdžių tobulinimas. Kursai skirti norintiems įgusti laisvai kalbėti vokiškai. Kartu lavinami ir klausymo įgūdžiai, todėl pagerinsite savo gebėjimą kalbėti vokiškai įvairiose situacijose.
  • Tarimo įgūdžių tobulinimas. Šių kursų metu studentai mokomi taisyklingai tarti žodžius, perprasti kalbos fonetinę sistemą. Vokiečių kalbos tarimas ganėtinai nesudėtingas bei lengvai išmokstamas, tačiau norint jį įvaldyti išties nepriekaištingai, būtina atkreipti dėmesį į tam tikrus subtilius tarimo niuansus, kuriuos sužinosite lankydami šiuos kursus.
  • Rašymo įgūdžių tobulinimas. Šiuose kursuose mokoma taisyklingai rašyti vokiečių kalba. Lankydami šiuos kursus Jūs perprasite vokiečių kalbos rašymo sistemą, išmoksite įvaldyti oficialią ir neoficialią rašymo kalbą, galėsite pritaikyti naujus įgūdžius profesinėje aplinkoje ir asmeniniame gyvenime.

Išmokite vokiečių kalbą! Patyrę kalbų mokytojai patikimai paruoš Jus kasdienei praktikai, todėl baigę pasirinktus savo lygio kursus įsitikinsite, kad vokiečių kalba nėra tokia jau sudėtinga, kaip dažnai atrodo iš pirmo žvilgsnio.