Nuotolinė dienos mokyklėlė

Esate kūrybingi? Būtų įdomu pabendrauti su vaikais iš visos Lietuvos esant tiesiog namuose, o kartu su jais linksmai patobulinti anglų kalbos žinias atostogų metu? Norėtumėte gauti kūrybinių užduočių iš aktorės Gabrielės Malinauskaitės-Rudzienės? SIH anglų kalbos mokyklėlė skirta būtent jums – kūrybingiems ir aktyviems vaikams!

1 savaitės trukmės anglų kalbos dienos mokyklėlė 8-11 metų ir 12-14 metų vaikams NUOTOLINIU BŪDU 2020 m. vasaros metu!

  • KADA?
  1. Birželio 29 d. - liepos 3 d.
  2. Liepos 27 d. - liepos 31 d.
  3. Rugpjūčio 3 d. - rugpjūčio 7 d. 
  • UŽSIĖMIMAI IR JŲ TRUKMĖ?

Kiekvieną dieną 8-11 metų vaikai turės po 3-is, o 12-14 metų vaikai - po 4-ias smagias ir interaktyvias anglų kalbos pamokas, kurios vyks:

10.00 – 11.30 2 anglų kalbos pamokėlės su 10 minučių aktyvia sportine pertraukėle, kurios metu atliksime įdomius pratimus kartu su bendraamžių įrašytais video.

11.30 – 12.00 PERTRAUKA skirta užkąsti ir trumpam pailsėti

12.00 – 13.30 2 anglų kalbos pamokos su 10 minučių aktyvia sportine pertraukėle vyresniems vaikams ir 12.00 – 12.45 1 anglų kalbos pamoka mažesniesiems. Pamokų pabaigoje vaikai bus kviečiami atlikti namų darbų užduotis.

  • ANGLŲ KALBOS PAMOKOS?

Pamokas ves ne vienerius metus su vaikais SIH dirbantys profesionalūs ir savo darbą mylintys anglų kalbos dėstytojai. Pamokose bus naudojama daug audio ir video užduočių bei interaktyvių žaidimų (quizes). Mokymai vyks naudojant PebbleGo platformą, o taip pat - liveworksheets.com.

  • NAMŲ DARBŲ UŽDUOTYS?

Linksmas kūrybines namų užduotis kvies atlikti televizijos, kino ir teatro aktorė Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė bei su savanoriais dirbanti SIH projektų koordinatorė Gileta Kierienė.

  • PAMOKŲ TEMOS?

Kiekvieną dieną anglų kalbos pamokoms bus parenkamos skirtingos ir įvairiapusės temos. Tokios kaip: prisistatymas – aš ir mane supantis pasaulis, šventės, kultūra ir tradicijos, sportas ir kelionės, mano laisvalaikis ir pan. (Užsiregistravusiems atsiųsime detalę mokyklėlės programą). Vaikai kasdien bus kviečiami dalyvauti dienos pamokų temai skirtame nuotraukų konkurse, o mokyklėlės pabaigoje aktyviausieji – apdovanoti įvairiais prizais!

  • KAINA?

12 – 14 metų vaikams (4 ak. val. x 5 dienos – 20 ak. mokymosi val.) – 89 Eur

8 – 11 metų vaikams (3 ak. val. x 5 dienos  – 15 ak. mokymosi val.) – 69 Eur

  • PAŽYMĖJIMAS?

Kiekvienas, lankęs mokyklėlę, gaus anglų kalbos kurso baigimo pažymėjimą.

Susidomėjote? Kviečiame savo vaikučius užregistruoti jau dabar! Registracija tel. nr. +370 600 20636 arba el. paštu info@sih.lt ir gintare@sih.lt

SIH – smagu mokytis kalbų!

 

Atsiliepimai (kalba netaisyta):

„Sveiki visi. Labai dėkoju už linksmas dienas. Man čia labai patiko..."

Mantas

„Linkiu tiems, kurie lankys ir lanko dabar šią mokyklėlę daug laimės, kad gerai praeitų laikas ir sėkmės. O mokytojams noriu padėkoti, kad mane išmokė. Dėkoju anglų mokytojai, Džekui, dailės mokytojai, teatro mokytojai, kompiuterių mokytojai, kūno kultūros mokytojoms. Noriu padėkoti direktorei, kad buvo mums tokia gera, mylėjo mus. Ačiū jums už viską. Linkiu visiems daug laimės."

Dovilė

„Mokykla! Linkiu, kad egzistuotum dar 1000 metų. Kad būtum pilna vaikų... Kad sektųsi ir viskas neštų pelną!"

D.

„Linkiu jums visiems daug drąsos, o ypač dėkoju direktorei ir taip pat dėkoju mokytojoms Rūtai, Gabrielei, Marijai, Ramunei, Gintarei, Džekui."

Rachelė

„Linkiu jums dar daugiau mokinių ir kantrybės."

J.S.

Turite klausimų?

Norėtumėte mokytis kalbų kartu su SIH, turinčia daugiau nei 28-erius metus patirties mokyme ir švietime bei išlaikančia aukštą paslaugų kokybę? Susisiekite su mumis - mielai pabendrausime ir kartu rasime tinkamiausią sprendimą!

Susisiekite