Vilniuje įvyko Erasmus+ tarptautinė projekto "Senjorai savanoriai migrantų integracijai" baigiamoji konferencija ir partnerių susitikimas

2019 m. rugsėjo 12-13 d. Erasmus+ projekto “Senjorai savanoriai migrantų integracijai” (www.seniors4migrants.eu) partneriai susitiko Vilniuje, Lietuvoje, kur vyko partnerių susitikimas ir baigiamoji projekto konferencija “People to People - Promoting Diversity and Voluntarism”.

Baigiamojoje tarptautinėje projekto konferencijoje dalyvavo atstovai iš skirtingų suaugusiųjų švietimo, senjorų, vietos valdžios, savanorių institucijų ir asociacijų bei projekto partneriai ir dalyviai.

Rugsėjo 12 d. vykusioje konferencijoje dalyviai susipažino su projekto rezultatais bei pagrindiniais produktais – interaktyvia aplikacija, padedančia migrantams, atvykusiems į svečią šalį, išmokti pagrindinių gyvenimiškose situacijose reikalingų frazių ir senjorų savanorių mokymo programa.

Konferencijos pranešėjai iš Vokietijos ir Graikijos pristatė savanorystės istoriją, pateikė įdomius statistinius duomenis Europoje apie savanorystės veiklas, dalinosi gerosiomis praktikomis ir savo asmeninėmis patirtimis, naudojantis projekto metu sukurtais produktais ir aplikacija.

Rugsėjo 13 d. įvykusio susitikimo metu projekto partneriai iš Lietuvos, Vokietijos, Prancūzijos, Suomijos ir Graikijos apžvelgė pasiektus rezultatus, aptarė projekto užbaigimo veiklas.

Renginiams pasibaigus, projekto partneriai pasidžiaugė pasiektais rezultatais ir aptarė tolesnes veiklas projekto tvarumui užtikrinti.

Renginio akimirkas galite rasti čia: http://www.seniors4migrants.eu/en/news/2019/09/svmi-final-international-conference-and-partner-meeting-were-organised-in-vilnius-lithuania