Seminars

Information in English is being prepared

SEMINARAI - tai vienos dienos renginiai, kurių metu mokytojams organizuojami 2-3 seminarai (60-90 minučių trukmės) aktualia tematika. Užsienio kalbų mokytojų, suaugusiųjų švietėjų, mokytojų rengėjų tobulinimas - tai šviečiamoji SIH veikla, kuri apima seminarų ir konferencijų bei metodikos tobulinimo vasaros mokyklų organizavimo programas andragogams ir pedagogams.

Šių renginių metu mokytojai iš bendrojo lavinimo, aukštesniųjų mokyklų ar suaugusiųjų švietimo centrų turi puikią galimybę susipažinti su naujausiais mokymo metodais ir būdais bei naujausia mokymo literatūra.Taip pat seminarų klausytojai supažindinami su naujausiais mokymo metodais naudojant moderniąsias IT, mokymo platformomis ir portalais. Jiems yra pristatomi SIH ir jos partnerių tarptautinių projektų rezultatai, produktai, svetainės, sukurtos metodikos ir pan.

Visų renginių dalyviams yra išduodami pažymėjimai, pripažįstami Švietimo ir mokslo ministerijos. Kiekvienu atveju kviečiame užpildyti seminarui skirtą anketą. Visi norintys dalyvauti seminaruose, kviečiami susisiekti el. adresu info@sih.lt. Informaciją apie konkrečius seminarus galima rasti SIH puslapio skiltyje "Naujienos".